| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 17:37 Заглавие: TELETECH CTV2915 рзапрограмира се паметта? |
|
|
ТВ е TELETECH CTV2915 и паметт се разпрограмира (изчезват стандартите за звука DK i BG - остава само M)
Смених нова памет , и пак след 7 дни е при мен ? _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 17:41 Заглавие: |
|
|
| Провери си захранването на процесора, ресета, пулсациите около ТХО-то и високоволтовите кабели. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 17:58 Заглавие: |
|
|
Най-вероятно причината е искрене и високоволтови разряди-гледай хубаво около ТХОто,фокусировката,може и вътре в смия кинескоп да пука чат пат и от това.... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 18:01 Заглавие: |
|
|
Проблема се появява само при вклю4ване от ST_BY
и аз мисля , че проблема е около високото
но вече 2 пъти се случва през 7-8 дни _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|