| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 14:43 Заглавие: JVC LT-20B60SU LCD |
|
|
Проблема е че работи известно време и изгасят лампите за осветление няма картина а говор си има.Като го изключа и пак го включа работи около 2-3 часа и пак изгася а по някога работи и повече. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 15:27 Заглавие: |
|
|
| Някоя от лампите ти е истощена или имаш проблем с инвертора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 16:03 Заглавие: |
|
|
| Преди да опреш до лампи/инвертори провери какво стига до инверторния борд.След като си проявява често дефекта ще можеш да мериш на воля. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|