| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nick_s Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 273 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 18:46 Заглавие: Въпрос за ВР - дъмп |
|
|
Касетофона е BMW reverse rds C22 BP3836 , проца - НС05В16 . След запис на нов дъмп не пише нищо в паметта (не помни станции и т.н.) . Не знам преди дали е имал този проблем защото беше тотално омазан . Въпроса ми е дали причината е в дъмпа или в проца . Всичко останало си работи . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tigar Опитен потребител


Регистриран на: 06 Апр 2005 Мнения: 277 Местожителство: Selo SF
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 19:51 Заглавие: |
|
|
в проца и малка вероятност от записа на еепрома _________________ чистене на грешки на автомобили европейско производство, и автоелектроника. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nick_s Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 273 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 0:59 Заглавие: |
|
|
значи да го отписвам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|