| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 13:07 Заглавие: заместител на ТХО 6174V-6006E |
|
|
| ЗДР. колеги може ли да ми помогните със заместител на това ТХО 6174V-6006E. Намерих го в пасата но там е на цена 72.9лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 13:21 Заглавие: |
|
|
HR80033 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 13:25 Заглавие: |
|
|
Ако не намериш HR на сносна цена-виж при Кацарските има разни ТХОта за MC-19A които също са му аалози и ще станат според мене без проблем-
6174V-6002K или 6174Z-6040C примерно.
А цените са им смешни. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 13:45 Заглавие: |
|
|
| Мерси Божилов ще го пробвам и ще ти кажа да ли е станало. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 14:21 Заглавие: |
|
|
| Слагал съм 6174Z-6040C. Разликата е че 6174Z-6040C е без аноден кондензатор и долния крак на фокус и скриин делителя не съвпада с дупката на платката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 14:22 Заглавие: |
|
|
Колега ако не намериш HR80033 имам 1 ново на цена 42лв.само кажи и го пращам. _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Ное 08, 2007 15:17 Заглавие: |
|
|
Абе то така,ама при положение че нов китаец е 10-15лв при Кацарските-някак си не си плаща цялата тая гимнастика по донавиване на навивки и т.н. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Чет Ное 08, 2007 16:12 Заглавие: |
|
|
Утре трябва да ми пристигне ТХО-то 6174Z-6040C. Гошо ми обесни че не е необходимо да се навиват намотки на него а от оригиналното разликата е анодният кондензатор и крачето на фокуса. А другият заместител иска малко повече работа по него пък и цената е една и съща. Но колкото повече възможности толкова по добре  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Ное 08, 2007 18:05 Заглавие: |
|
|
Правилно,за тия аналози,които ти писах не се налага доработка.
Доработка и донавиване на навивки се налага за 154-177B ако слагаш. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|