| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 13:12 Заглавие: Thomson 20MG10C-сервизен режим? |
|
|
Колеги,как се влиза в сер.режим на въпросния апарат?Шасито е ТХ807,видео ТДА8842,проц.TMP47C163N/R437.
В форума видях че е от мр.ключ и едновременно бутона телетекст но при мен не се получава. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 13:13 Заглавие: |
|
|
Първо гасиш на стендбай.Изключваш мрежовия доде изгасне диода.Чакаш още 5 секунди-и натам както го правиш _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 13:16 Заглавие: |
|
|
Преди да го изключиш от ключа трябва да е бил спрян на стендбай.
Задържаш телетекстния бутон от пулта и пускаш от ключа.
Ако не ще упорито-пробвай за момент когато тръгне телевизора телетекстния бутон да го отпуснеш и веднага пак да го натиснеш.
Ще стане-това е начина-няма къде да иде,че да не стане.
P.S. Бай Тишан ме спреварил додето пиша.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 13:27 Заглавие: |
|
|
| Благодаря!Получи се! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|