| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 19:58 Заглавие: сони шаси FE 2 |
|
|
| миганията на светодиода са 11-пъти някои ако може да ми помогне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 20:10 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Jungle controller 8 volts error 11 |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Вто Ное 15, 2005 20:50 Заглавие: |
|
|
| да но тези 8-волта ги има някои ако има поне схема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Ное 15, 2005 22:25 Заглавие: |
|
|
| Често гори крайния тр.за ХО мисля че беше BU2515DX,но рядко се оказва само само това проблема.Имаше наскоро подобна тема във форума с това шаси,поразрови се в архива. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Ное 18, 2005 0:38 Заглавие: |
|
|
Колега,окъси при включване от дист.за 1 сек. топлата част на оптрона-трябва да тръгне. _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 8:36 Заглавие: |
|
|
| Телевизора в дежурен режим,натисни последователно на дистанционното i/5/vol-/tv (tv е бутона който превключва от телетекст на тв)ще ти излезне на екрана кода на грешките .Напиши какво пише там и по лесно е да ти помогнем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 17:54 Заглавие: |
|
|
| извинявам се за закаснението но имах проблем със компютъра и нямах нет. по темата грешка 11 за този модел е дават 8-те волта които ги имам краиния транзистор е здрав но tda-то не пуска импулса за хо за да може телевизора да вдигне високо вече съм се насочил към него о искам да разбера някои не е имал подобен ефект и да е нешто друго защото интеграла не е много ефтин та забравих да напиша че и бина е сменен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 18:02 Заглавие: |
|
|
| Имам пълно сервизно на това шаси но е над 8 Мб.и не знам как да ти го пратя,ако знаеш как се разделят файлове няма проблем ще ти го пратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 18:16 Заглавие: |
|
|
| нямам идея |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|