| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 21:39 Заглавие: Сервизен режим Tevion |
|
|
Здравейте,някой можели да ми каже как да вляза в сервизния режим на телевизор Tevion модел TV-5504 VT. Проблема му е ,че трябва да се вкючи D/K ситемата. Дистанционното е оригинално.Не съм го отварял и незнам какво е шасито.
http://img.data.bg/i.php?show=671890&ctrl_id=mkka4m#img
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 21:59 Заглавие: |
|
|
| С това дистанционно са му го дали от Германия. Щом не става без отваляне ще го отворя да дам шаси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 22:25 Заглавие: |
|
|
ST92195C7B1/PFK
STV2246H
мисля,че това е шасито друго не можах да открия ZA.190-11. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Чет Ное 22, 2007 9:37 Заглавие: |
|
|
| С неговото дистанционно не стана не изпраща импулси при натискане на двата бутона,но стана със сервизно на Beko влиза се без проблем.Благодаря на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|