 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mali59 Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2007 Мнения: 116 Местожителство: гр. Дулово
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 17:00 Заглавие: TV Sirius BlackStar шаси PT11 |
|
|
Здравейте колеги. След няколко минути работа по екрана се появяват хоризонтални смущения(чертички) и след 15 минути работа телевизорът преминава в стенд баи режим. Смених всички кондензатори в импулсното захранване включително и крайният транзистор за хоризонтална развивка(BU2508DF) няма ефект.
Проц. STV322S V2 (също е проверен)
Видео TDA8362
Благодаря предварително на отзовалите се
Модерирано от RC
И защо отваряш нова тема? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|