 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ret Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 72 Местожителство: Bulgaria
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 14:57 Заглавие: PHILIPS шаси GR 2.4 AA - захранване |
|
|
Здравейте Колеги!
TV-то е PHILIPS 29PT5402/00
Шаси: GR 2.4 AA
При включване, сработва защитата. 148V са 80V.
Откачам ТХО-то и закачвам крушка за товар - всички изходни напрежения са ок!
Профилактично сменям електролитите в зах-
ранването. Слагам ново ТХО - HR , ефекта същия.
Сменям всички електролити и синия - 1µf. Никаква промяна.
Закачих външно друго ТХО - напреженията пак падат.
Захранването е с BUT12AF и
отделно на една платка TDA8385 и оптрон - CNR50.
Процесора е TMP87CM36N-3256, а паметта - 24C08
Та молбата ми е, ако някой е имал такъв проблем - да помогне!
Предварително Благодаря! _________________ Там където свършва логиката,
започва електрониката! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 15:13 Заглавие: |
|
|
| Как са осцилациите на базата на крайния?Нещо съмнително по честота или амплитуда?Има там един електролит 22мф май беше. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 20:31 Заглавие: |
|
|
| Провери в корекциите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|