| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Чет Окт 05, 2006 10:33 Заглавие: Памет за TV Samsung TX-14P1 |
|
|
ТВ то е внесено от друга страна, нямам звук на някои програми когато телевизора е включен към външна антена.
В менюто няма опция за смяна на стандарта на звука, в сервизно меню има опция за смяна на стандарти но нито един от тях не стана.
Някои има ли идея как мога да пусна звука да работи на 6.5Mhz софтуерно а не хардуерно. Някои ако има запис на еепром за този модел или някаква друга идея, процесора е TDA9381PS/N2/3I0845
Благодаря ви! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Окт 06, 2006 7:35 Заглавие: |
|
|
Какви надписи има по платката? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Окт 06, 2006 12:33 Заглавие: |
|
|
| Шасито би трябвало да е C17A, а ТВ-то сте пропуснал да кажете, че е в комбинация с видео.Изпратих Ви дъмп за това шаси, но друг модел-пробвайте, дано се получи! Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Пет Окт 06, 2006 15:15 Заглавие: |
|
|
Да шасито е C17A
благодаря за bin файла сега ще пробвам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Пет Окт 06, 2006 16:00 Заглавие: |
|
|
| Опитах но за съжаление не стана благодаря ти все пак Боби |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Нед Ное 25, 2007 10:51 Заглавие: |
|
|
| Ако има развитие тази тема моля споделете |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|