| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Вто Дек 04, 2007 9:45 Заглавие: Ktn 1409 сервизно меню |
|
|
Здравейте
Някой може ли да помогне с начина на влизане в сервизното меню на този тв Ktn 1409
Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:25 Заглавие: |
|
|
Поща. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:28 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Dima |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|