 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Дек 10, 2007 21:47 Заглавие: ВТ-84-захранване |
|
|
Уважаеми колеги!
Захранването е 20V, а не 124V.(дори и без КСХО) Ако можете отгатнете! Имп. платка-изправна, BU 426-също, 1 и 1,5ома-също. Проблемът го реших и утре ще ви го кажа. _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Дек 10, 2007 22:05 Заглавие: Re: ВТ-84-захранване |
|
|
| vladi46 написа: | Уважаеми колеги!
Захранването е 20V, а не 124V.(дори и без КСХО) Ако можете отгатнете! Имп. платка-изправна, BU 426-също, 1 и 1,5ома-също. Проблемът го реших и утре ще ви го кажа. |
Форума е за споделяне на информация,а не за гатанки.Ако искаш да кажеш нещо-просто го кажи _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Дек 10, 2007 22:06 Заглавие: Re: ВТ-84-захранване |
|
|
| vladi46 написа: | Уважаеми колеги!
Захранването е 20V, а не 124V.(дори и без КСХО) Ако можете отгатнете! Имп. платка-изправна, BU 426-също, 1 и 1,5ома-също. Проблемът го реших и утре ще ви го кажа. | Хвалиш ли се загадки ли задаваш какъв тие проблема Нали не си мислиш че няма да спя тази нощ за да дочакам утрото и отговора ти за някакъв дръглив търновец  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Дек 10, 2007 22:11 Заглавие: |
|
|
R48-15k/2w, т.е. когато овехтяват деф. стават все по-разнообразни. Това е! Не се хваля с нищо. _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|