 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
toffifee77 Активен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2006 Мнения: 62
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 13:44 Заглавие: ТХО за LG шаси MC-993A |
|
|
| Здравейте колеги... Задълбах здраво с това LG... лепенката за модела е няма на капака, но шасито е MC-993A. Донесаха го за ТХО което е било сменяно вече един път и пак беше се подуло. Всичките схеми които изрових за това шаси са с ТХО 6174Z6238L (HR8164) което е с един фокус, а моето LG е с два фокуса. Телевизорът дойде със смененото и подуто ТХО, което беше HR8811 (не знам дали е работило до сега с него). Купих 6174V6004E, което е аналог на HR8811, но ефекта беше намалено ускоряващо, което се регулира от 50V до 530V, и което ускоряващо се променя с въртенето на двата фокуса. Проверих всички елементи около динамик фокуса, но напрежението което влиза там е само 335V. Помогнете... някой знае ли с какво ТХО е 100% това телевизорче, имал ли е такав проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 13:58 Заглавие: |
|
|
се променя с въртенето на двата фокуса
не би трябвало! аз бих се усъмнил в новото тхо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toffifee77 Активен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2006 Мнения: 62
|
Пуснато на: Пет Дек 21, 2007 11:10 Заглавие: lg mc993a |
|
|
И аз се съмнявам в новото ТХО, но искам поне да съм сигурен дали е този модел 100%(HR8811). Да стъпя на нещо и тогава да продължа да "ровя".  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|