 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Съб Дек 29, 2007 12:37 Заглавие: TV Sony KV-V2110B -D/K стандарт |
|
|
Ако някой може да помогне с вход в сервиз за смяна на стандарт D/K на този ТВ.Шаси ТЕ-1.Пулт FRC0007.Благодаря предварително. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Дек 29, 2007 12:44 Заглавие: |
|
|
| Проверете си пощата.Това което съм ви пратил е вход в сервиз на шаси TE1. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Съб Дек 29, 2007 13:29 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|