| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ji4kajiata Опитен потребител


Регистриран на: 28 Дек 2005 Мнения: 457
|
Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 21:30 Заглавие: Търся кутия за PC, втора употреба. |
|
|
На някой намира ли му се кутия за компютър втора употреба да продава. Ходих във много фирми в целият град и няма. Баси тъпото. Само нови имат и то повечето със захранвания, а не ми се чупи нова кутия.  _________________ Skype: gigavolt_501
______________
Абе, не че нещо, но тук има доста хора, които трябва да си сменят професията.
Atheros - истинският контролер! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 21:34 Заглавие: Re: Търся кутия за PC, втора употреба. |
|
|
| ji4kajiata написа: | На някой намира ли му се кутия за компютър втора употреба да продава. Ходих във много фирми в целият град и няма. Баси тъпото. Само нови имат и то повечето със захранвания, а не ми се чупи нова кутия.  |
Един познат с магазин ги продава на 5 лева бройката, но за съжаление това е в Козлодуй. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kajiata Опитен потребител


Регистриран на: 28 Дек 2005 Мнения: 457
|
Пуснато на: Нед Яну 06, 2008 1:23 Заглавие: Търся кутия за PC, втора употреба. |
|
|
Дай адрес телефон нещо, най добре е Skype, или E-mail.  _________________ Skype: gigavolt_501
______________
Абе, не че нещо, но тук има доста хора, които трябва да си сменят професията.
Atheros - истинският контролер! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Нед Яну 06, 2008 9:36 Заглавие: Re: Търся кутия за PC, втора употреба. |
|
|
| ji4kajiata написа: | На някой намира ли му се кутия за компютър втора употреба да продава. Ходих във много фирми в целият град и няма. Баси тъпото. Само нови имат и то повечето със захранвания, а не ми се чупи нова кутия.  |
имам 2 бр без PSU по 5 лв и нови DELUX по 22 лв без psu |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Яну 06, 2008 11:55 Заглавие: |
|
|
| А ти откъде си ,дай и инфо легнала или права кутия търсиш ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
alfa Опитен потребител


Регистриран на: 13 Окт 2005 Мнения: 216 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Яну 06, 2008 14:11 Заглавие: |
|
|
| И аз имам няколко кутии които давам по 5 лв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kajiata Опитен потребител


Регистриран на: 28 Дек 2005 Мнения: 457
|
Пуснато на: Нед Яну 06, 2008 20:17 Заглавие: Търся кутия за PC, втора употреба. |
|
|
Трябва ми права кутия, отзад да е за PS2, това не съм го писал, защото вече легналите на са актуални, и не се и намират. Ще ви помоля да пратите снимки.
Alfa от къде си в София, ако имаш такивяа кутии, може да доида да взема една две. А утре ако си по центъра някъде слетобяд, направо зимай една (която тии се вижда по-запазена) и напеаво звънни. Ще ти пратя телефони.  _________________ Skype: gigavolt_501
______________
Абе, не че нещо, но тук има доста хора, които трябва да си сменят професията.
Atheros - истинският контролер! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kajiata Опитен потребител


Регистриран на: 28 Дек 2005 Мнения: 457
|
Пуснато на: Пон Яну 07, 2008 23:00 Заглавие: Кутия за PC. |
|
|
Кутията ма,ерена. Затварям темата.  _________________ Skype: gigavolt_501
______________
Абе, не че нещо, но тук има доста хора, които трябва да си сменят професията.
Atheros - истинският контролер! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|