 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 13:36 Заглавие: интерфеисен кабел за метанова уредба |
|
|
някои да знае някоя схемичка на такова кабелче пише Микроконтролер 8 bit, 20 MHz;
комуникационен
протокол BSM-G
http://www.bsm-bg.com/manuals/Brochure_BG.pdf
мерси колеги предварително че го закъсах с майсторите дето зимат пари и нищо не прават трябва ми да дигна пемп. не превключване на метан че го птави по рано и зимно време гасне а лятно време да си свалям прмп.на включване на метан понеже трябва да карам доста да се пусне сама на метан а е загряла достатачно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Вто Яну 08, 2008 19:56 Заглавие: |
|
|
никой ли неможе да ми помогне  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|