| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Сря Яну 09, 2008 9:54 Заглавие: .... |
|
|
.... _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин
Последната промяна е направена от nankov на Пет Мар 26, 2010 1:28; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Сря Яну 09, 2008 10:58 Заглавие: |
|
|
| В пощата ти има цяла колекция. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Сря Яну 09, 2008 12:05 Заглавие: |
|
|
Ето и от мен един,свалян е от работещ _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Сря Яну 09, 2008 12:22 Заглавие: |
|
|
Благодаря за дъмповете!
С единия работи, настройва се но е увеличен вертикалния размер и няма звук на никой от стандартите.
Работата опира до сервизно меню, помагайте ако можете. _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|