| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
di Нов потребител

Регистриран на: 30 Окт 2004 Мнения: 5 Местожителство: karlowo
|
Пуснато на: Нед Яну 09, 2005 18:19 Заглавие: universum FT7125 |
|
|
| Universum FT7125- redovno zahranvane.Izlizat 7V,17V,28V i 138V.Tursq shema za po natatuchnoto stabilizirane za 12V i 5V - harakterno e che stabilizaciqta za 12V se kontrolira ot 2 ili 3 mesta . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Пон Яну 10, 2005 0:43 Заглавие: |
|
|
Това с контрола,да не би да му е защитата  _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Яну 10, 2005 10:25 Заглавие: |
|
|
| Вероятно е с LM317 "контрола" е режим "stby" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tsvetkov Опитен потребител

Регистриран на: 13 Окт 2003 Мнения: 392 Местожителство: Хитрино, Шуменско
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 21:17 Заглавие: |
|
|
| Схемата, дето ти я пратих, не ти ли свърши работа? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Съб Яну 15, 2005 21:53 Заглавие: universum FT7125 |
|
|
| Този тв. е същия като FINLUX 5000,опитах се да ти пратя схемата,но нещо не се получи.Ако някой колега успее,нека ти я прати.А управлението на стабилизаторите наистина е нетрадиционно и е от две места.Имам същия тв и е останал вече само за процесор.Доста зор видях,докато го пусна.Дано и ти успееш! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|