| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Вто Яну 11, 2005 18:17 Заглавие: Sharp-70ds15s шаси:CA100 |
|
|
| Здравейте колеги.Изображението е зелено-бяло и няма хоризонтална и вертикална синхронизация ( от антената и на AV) . Teлетекста и OSD се синхронизират и имат нормални цветове.При настроена програма звука се запушва и екрана посинява.Видео сигнала стига до 100Hz -вия блок.Нямам голям опит с подобни Шарпове и ще съм благодарен на всякакви насоки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Вто Яну 11, 2005 20:22 Заглавие: |
|
|
| имал съм такъв проблем и излезе от VPC3210a |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Яну 11, 2005 22:22 Заглавие: |
|
|
| Гошо при мене имам цифров блок от da100 мод.70GS-64S работещ,но твоя проблем откъде е незнам.Имаш ли схемата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Вто Яну 11, 2005 23:26 Заглавие: |
|
|
дали ако го оставиш да поработи няма да се оправи почни с пълно перлепване на чиповете.Но може би си е от VPC3210a _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|