Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

помогнете и този път МОЛЯ
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
emo-evropa
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004
Мнения: 583

МнениеПуснато на: Пон Яну 10, 2005 21:46    Заглавие: помогнете и този път МОЛЯ Отговорете с цитат

колеги:този път изкам да Ви поставя пред един житеииски проблем пред,които може да се озове всеки от нас.Държа сервиз на бул. Европа в СОФИЯ от 7 год. Този месец помещението си смени собственика.Новият собственик вдигна троино наема и съм принуден да го освободя. В същото време помещението го наема дистрибутор на Hitachi професионални металообработващи машини/ бормашини,ъглошлаифи и т.н.т./ Предлагат ми работа като сервизен техник със заплата около 700лв.А аз от 89год. не съм бил на заплата,а и съм ремонтирал само телевизори КАК БИХТЕ РЕАГИРАЛИ ПРИ ТОЗИ ДЕФЕКТ. Question Rolling Eyes Question дали да търся дръго помещение или да си дам Д-то под наем.Дано не звуча като руската парясница от оня ден.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Noel
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Апр 2004
Мнения: 2767

МнениеПуснато на: Пон Яну 10, 2005 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятелю , твърде си далеч иначе щях веднага да ти кажа идвай при мен. Изказвам само мнение : Не си давай з....ка под наем. Търси си друго помещение но си остани сам началник. Мога само за съжаление да ти окажа морална подкрепа . Стискам ти палци и ти пожелавам искренно успех!
_________________
Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
коцев
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004
Мнения: 4293
Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Пон Яну 10, 2005 22:07    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз заставам твърдо зад мнението на Ноел.А какво би се получило ако след година тази фирма фалира ? Оставаш на улицата и отново тръгваш от нулата.Затова търси си помещение и продължавай занаята.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fishev
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2004
Мнения: 1705
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Яну 10, 2005 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега аз също мога да бъда поне морално със теб и се присъединявам към Ноел че свободата е сладко нещо и не трябва да разрушаваш това което си създал Поогледаи се около стария сервиз дали няма помещение за сервиз все пак имаш клиенти които ще те търсят винаги а покрай тях ще доидат и другите защото при нас все пак се ходи при техника като име а после идва и името на сервиза Скоро ми казаха едно мнение при което се замислих и има голяма доза истина а именно че доиде ли 2007год и влезем в европа заварили те работник или собственик после трудно се променят нещата Пожелавам ти успех в търсенето
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
weso
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 297
Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo

МнениеПуснато на: Пон Яну 10, 2005 22:25    Заглавие: Отговорете с цитат

КОЛЕГА САМ СИ БЪДИ ГОСПОДАР. МОРАЛНО СМЕ ВСИЧКИ С ТЕБ И ДАНО ВСИЧКО В БИЗНЕСА СЕ ОПРАВИ. ВСИЧКИ СЕ ПЕЧЕМ НА ЕДИН И СЪЩ ОГЪН
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
galov_p
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 244

МнениеПуснато на: Пон Яну 10, 2005 22:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Emo, да ти кажа чесно аз май сам най пресния пример за това.Преди 5месеца и с мен се поучи почти същтото положение,казвам почти защото работих заедно с друг колега но по една или друга причина се разделихме сега работя за себе си и да ти кажа не се лови да работиш на заплата.Ако някога си работил на заплата или поне с някои друг сега нямаше да задаваш този въпрос.Моето мнение е че няма нищо по хубаво от това да работиш за себе си ///а ти си го правил толкова време ///сега да почнеш отначало е малко трудно но наи добре посушаи 'fishev'Поогледай се около стария сервиз дали няма помещение за сервиз все пак имаш клиенти които ще те търсят винаги а покрай тях ще доидат и други.Това са 7 години не си гони верните клиенти.Пожелавам ти успех в търсенето и пиши какво си решил Rolling Eyes
_________________
Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4947

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

С две ръце се присъединявам към мнението на колегите по-горе! Но все пак ти си знаеш най-добре, не знам на каква възраст си, но това има значение при избора ти, все пак сам да си си господар и изпълнител е най-добре отколкото да подвиваш опашка пред някой който не стъпва и на малкия ти пръст дори! Послушай Сашо Фишев и си намери наблизо помещение и дерзай!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vlad_o
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004
Мнения: 857
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2005 11:48    Заглавие: отговор Отговорете с цитат

Здтрасти,
Дон Кихот е казал на Санчо Панса-"Свободата Санчо е сладко нещо".
Така че според мен послушай Дон Кихот,па макар и с по малко доходи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2005 23:08    Заглавие: помогнете и този път Моля Отговорете с цитат

Емо,или като се зовеш,от два-три месеца и аз бях в твоето положение и се чудех за алтернатива.Не питай-братле,а нападай смело и в истинска посока.Ние всички или поне-сме се удавили някога с презумцията : или да се удавим или да изплуваме и то в собствени води,така,че рискувай.Смяната на адреса не е важна,важно е името ти и собственото ти Его.Човека прави името,а не обратното,така че продължавай занаята иначе ставаш РОБ на някого,а не на себе си.Желая ти кураж и здрави нерви,другото идва после.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
мульо
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 25 Ное 2004
Мнения: 929
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 13:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се предавай! След като си работил толкова години, не върви труда ти да отиде на вятъра. А и едва ли ремонта на дрелки и ъглошлайфи е мечтата ти за професионална реализация. Ако решиш да продължиш - гледай колкото се може по-бързо да възстановиш дейността, преходът ще е по-плавен. Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov