| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
гост Гост
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2005 18:06 Заглавие: TV SINUDYNE няма корекция тип възглавница |
|
|
| TV то е SINUDYNE 2513 мисля че е някаква немска разработка, смених TDA8145 но нямаше ефект , tda 8145 има захранване на 6 краче24в веригата 5краче изход на tda 8145 през бобинката L1 утива на бобината за XO тази верига е здрава има 3 тримера за регулиране но нито един не работи. ето и някой други ИС- TEA 2029C, TDA8170, TDA8140 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2005 18:13 Заглавие: |
|
|
| Вертикален импулс имаш ли..,а чипчето сменя ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2005 18:23 Заглавие: |
|
|
А акo махнеш 8145 и неговия изход давайки го към маса и оставяйки го висящ има ли промяна в размера ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 9:09 Заглавие: |
|
|
Провери диодите от модулатора и долния по схема кондензатор.Съответно бобинката на изхода на корекция чрез замяна и така нататък докато излезе заека  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|