| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stefp Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005 Мнения: 587 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Фев 07, 2008 8:49 Заглавие: Търся електроника за HDD Seagate |
|
|
| Здравейте ,търся електроника (платка) за HDD Seagate Barracuda ATA III ,модел - ST320414A ,20GB. Старичък е ,но е нужно да се извлече информацията от него . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Пет Фев 08, 2008 17:24 Заглавие: |
|
|
Може ли снимка на харда? _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Фев 08, 2008 23:05 Заглавие: |
|
|
| Какъв е проблема на контролера му? За този модел е по добре да се направи старата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan7907 Нов потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 38 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Фев 09, 2008 9:24 Заглавие: Здрасти |
|
|
| Абе тука имам един , който го свалих за един мой прител че и на него му е изгоряла електрониката ама неговия е 9,2 Гб и не знам дали ще стане, още не съм проверил. А този дето го имам е 20 Гб и модела е 320410 май че , не съм сигурен за номера....Ще погледна и ще ти пиша понеделник . От Пловдив съм обаче и не знам как ще стане работата да ти помогна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefp Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005 Мнения: 587 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Фев 10, 2008 17:27 Заглавие: HDD Seagate |
|
|
Отговарям поред.
1.Снимка мога да дам понеделник.
2.Проблема е след токов удар ,изгоряло захранване на компютъра и повреда в диска ,с него (хард диска ) компютъра забива (неможе да се стартира ).
3.Модел 320410 имаме ,но е доста различен ,мисля че нестава.А за 9,2 Гб-товия незнам ,вероятно и той е доста различен.
А относно ремонта за сега се въздържам да го пипам ,водим разговори с фирми които се занимават с възстановяване на информация от повредени дискове и е по-добре да не е пипан ако излезнат успешни разговорите
За сега е това .Благодаря за отзивите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefp Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005 Мнения: 587 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|