| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Сря Фев 13, 2008 18:14 Заглавие: продавам Athlon 64 3000+ сокет 939 и видео GF 6600 |
|
|
Aко се интересува някой:
продавам AMD Athlon 64 3000+ сокет 939 цена 45лв може и коментарче
видео карта GF6600 PCIExpres - 70лв може с коментарче
П.П. компонентите не са мои помоли ме приятел............... на моя глава са само коментарите
София
Последната промяна е направена от zxcvb на Сря Фев 13, 2008 20:33; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Фев 13, 2008 18:59 Заглавие: |
|
|
[url=http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=37838&topicshow=Обяви%20без%20посочен%20град,цена%20и%20начин%20за%20връзка%20ще%20се%20трият!]Правила за пускане на обяви в раздела[/url] _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Сря Фев 13, 2008 20:33 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | [url=http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=37838&topicshow=Обяви%20без%20посочен%20град,цена%20и%20начин%20за%20връзка%20ще%20се%20трият!]Правила за пускане на обяви в раздела[/url] |
извинявам се така става ли???
Добавено от Божилов
Да,разбира се |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|