| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
shefa2004 Нов потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 6
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 21:27 Заглавие: Проблем с TV Funai |
|
|
здравеите колеги,имам следния проблем с телевизор Funai.
като се пусне телевизора на кабелна телевизия високоговорителите започват да бръмчат,а като работи на антена не прави така.на какво се далжи това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 22:00 Заглавие: |
|
|
| Дай поне модела .До колкото се сещам от 1000мф. на 12в. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 22:16 Заглавие: |
|
|
А ако е МК8 е от модела и трябва да се прави доработка. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Пет Яну 14, 2005 11:20 Заглавие: |
|
|
| Най-вероятно се нуждае от донастройка МЧ филтърът за звука на 5,5 MHz |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shefa2004 Нов потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 6
|
Пуснато на: Пет Яну 14, 2005 18:28 Заглавие: |
|
|
модела е тv-2000 a MK8
а за каква доработка става въпрос |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Яну 15, 2005 19:02 Заглавие: |
|
|
| трябва да врътнеш филтъра на 5.5mhz.това е чвсто срещано в 8те. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Яну 15, 2005 19:06 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | трябва да врътнеш филтъра на 5.5mhz.това е чeсто срещано в 8те. |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Яну 15, 2005 19:08 Заглавие: |
|
|
| kaloyan написа: | | Anonymous написа: | | трябва да врътнеш филтъра на 5.5mhz.това е чeсто срещано в 8те.извинявамсе аз съм госта.не се бях логнал |
|
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|