 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Чет Фев 21, 2008 1:18 Заглавие: PHILIPS AZ3067 MP3 изтрива дисковете |
|
|
| Това е преносим CD MP3-радиокасетофон.Интересна повреда има или е фабричен дефект? Когато слушам многократно един CD диск му изтрива записа.Ако слушам само една песен само нея изтрива.Въртях тримера на KSS но резултат никакъв.Имам чувството че ми прегаря дисковете след което отиват в коша.Пускал съм CD-RW диск и след известно време и него изтрива.Спасението за тези дискове е че с компа си ги записвам отново.Някой патил ли е такова чудо?Или някоя китайка ми е сложила оптика от записвачка? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
asensi Нов потребител

Регистриран на: 12 Апр 2007 Мнения: 44 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Фев 21, 2008 10:15 Заглавие: |
|
|
| Ами сложи друга оптика за проба. Минавало ми е СД с такъв проблем и след смяната се оправи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|