| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 9:49 Заглавие: SAMSUNG CW-25M064 Дефектира кр.транзистор |
|
|
Колеги,на въпросното ТВ шаси KS7A за трети път му дефектира кр.транзистор.Това става през период от 10-11 месеца И да исках така да става,трудно ще е! Някакви и деи и мнения че клиента наистина ще си помисли че нарочно го правя та всяка година да го "суровакам".Поставям BU2527DX(това съм сложил преди година) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 11:43 Заглавие: |
|
|
Периода на дефекта е доста голям за да се каже няккава диагноза.2527 е доста як транзистор за да приемем че прегрява.Слагай 2SC3998 и това ако дойде изгоряло след година -значи такъв му бил късмета на клиента  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 16:03 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | Периода на дефекта е доста голям за да се каже няккава диагноза.2527 е доста як транзистор за да приемем че прегрява.Слагай 2SC3998 и това ако дойде изгоряло след година -значи такъв му бил късмета на клиента  |
Доста е як, ако не е менте! През лятото ми гръмна на секундата на 1 JVC. Ориг. 2SD1878 заминаваше за няколко дена. Сложих 2SD2499 и досега върви! _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|