| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Фев 23, 2008 22:54 Заглавие: Таблица за Sony |
|
|
| Някой има ли таблицата за тв сони по която броя мигания насочват към проблема на телевизора |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Фев 23, 2008 23:13 Заглавие: Re: Таблица за Sony |
|
|
| old4 написа: | | ...Ами Божилов що хвърли толкова труд ... |
Да ти отговоря ли или сам ще се досетиш защо се задават подобни въпроси (не твоя)?
Направо да се чуди човек как сме стигнали до тук след като до не толкова отдавна нямаше интернет
Странни въпроси се задават от хора с големи претенции  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Фев 23, 2008 23:16 Заглавие: |
|
|
И що реши че всички шасита на Sony са с една таблица? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Фев 23, 2008 23:17 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | И що реши че всички шасита на Sony са с една таблица? |
А щеше да е добре!
Пък и ако винаги познаваше ("таблицата") и можеше да държи поялника и уреда - съвсем цена нямаше да има.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Фев 23, 2008 23:24 Заглавие: |
|
|
Аз да си призная тия таблици при Сони никога не съм ги и поглеждал...
Едно калпаво BE-3D заради спойки в тунера ще ти изкара грешка която му дойде на акъла и както си реши...
И един път няма да има в който е познало.
Колкото и на Филипс G110 процесора F4-след гръм-най-редовната случка.памет,дрън-дрън ярина.може да си сменя човек памети до утре сабахлен....Една камара сгърнати по този начин процесори имам..
Процесора на G90-същата работа.Той пък след години вярна служба има навика да се сбърква и почва да изкарва F4 или F7 когато и както му доде на акъла и се лекува като при фуная...
То ако можеше така със самодиагностика да се лекуват телевизорите сигурно щяха с производството още направо да им навират и по един поялник под капака та квото самодиагностицират да си го и подменят направо и хич и нямаше да има нужда от майстори и сервизи... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 12:55 Заглавие: |
|
|
| Абе тя може и да не познае ама поне като заначало да ме насочи към нещо!При първоначални замервания нищо нередно не открих !Само си мига лампата и това е !Но щом казвате че тази таблица няма да ми свърши работа а може и да ме обърка ще продължа без нея!Да си кажа честно нямам много опит с сонитата и затова питах!Ще видя как точно мига и като го оправя ще пиша къде е бил дефекта и как е мигало ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 13:04 Заглавие: |
|
|
Оформи си темата съгласно правилата
-модел на сонито
-шаси или състав
-колко пъти мига
-какво си проверил,какво си премерил и до какви заключения си стигнал и т.н.
Оттам на насетне ще може да ти се помогне и повече-така насляпо-не става-само ще падне гадаене... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 15:21 Заглавие: |
|
|
| Утре като ида в сервиза ще дооформя темата със състава и така нататък! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|