| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
elenizori Нов потребител

Регистриран на: 25 Фев 2008 Мнения: 42 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 20:40 Заглавие: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ПОВРЕДИХ СИ ТЕЛЕВИЗОР NEO 1439TXВКЛЯЧИ |
|
|
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ПОВРЕДИХ СИ ТЕЛЕВИЗОР NEO 1439TX
ВКЛЮЧИХ ДВА ТЕЛЕВИЗОРА С ЕВРОБУКСА МОЯТ NEO 1439TX И ORION -COMBI-140 ПО ПОГРЕШКА СЕГА ТЕЛЕВИЗОРА NEO ИМА СТРАННА ПОВРЕДА КАТО СЕ ВКЛЮЧИ НЕЩО ПО ВИДЕО КАНАЛ AV1 ИЛИ AV2 ТЕЛЕВИЗОРА Е МНОГО ТЬМЕН . И ДРУГА, С ДИСТАНЦИОННОТО С КОПЧЕТА ЗА НАГОРЕ И НАДОЛУ НА КАНАЛИТЕ НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ НИЩО ОСВЕН ДА СИ ВКЛКЮЧА ТЕЛЕВИЗОРА НА 000 КАНАЛ ,НЕ МОГА СИ ОБЯСНЯ КАКВА Е ТАЗИ ПОВРЕДА АКО НЯКОЙ ПРОЯВИ ИНТЕРЕС ДА МИ ПОМОГНЕ НЕКА ПИШЕ НА EMAIL |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 20:46 Заглавие: |
|
|
Май отива на процесор! _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 20:59 Заглавие: |
|
|
elenizori я ги трийни другите 2 теми дето си ги напускал че ей сега ще получиш порицание от Модераторите.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 21:07 Заглавие: |
|
|
| Първо му смени паметта с нов оригинален дъмп пък после ще видим |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 21:07 Заглавие: |
|
|
То и четвърта има.Стига пищял и подскачал,натисни си капса,успокой се и го занеси в сервиз.Нищо толкова няма да се случи,най-много да ти искат пари за ремонт. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 21:29 Заглавие: |
|
|
Напълно подкрепям последното делово и смислено решение на въпроса, поради което считам темата за приключена и и слагам атрибутите за целта.
Баста. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|