| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ret Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 72 Местожителство: Bulgaria
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 22:12 Заглавие: SONY KV-M2121U |
|
|
Здравейте колеги!
TV-то е SONY KV-M2121U с процесор М50436 - 618SP
Внесен е от Англия ! Той си работи нормално (като за в
Англия )! Демек само на U обхват и на 6.0 Мhz.
Тунера го смених, но процесора не управлява I и III
обхват. Ако някой знае, как се влиза в Сервизен режим,
моля да помогне.Предварително Благодаря ! _________________ Там където свършва логиката,
започва електрониката! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 22:25 Заглавие: |
|
|
| KVM2121U BE1 това го имам като шаси. Утре повече. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 1:00 Заглавие: |
|
|
По добре не търси нищо като сервиз или памет на тези модели мисля че се сменяше само тази платка за звука която стои до тунера и всичко си идва на мястото ако нямаш такава платка трябва просто да си наредиш на твоята всички елементи за звука на 6.5 и 5.5 и тогава си идват и другите обхвати на тунера УСПЕХ _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|