 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 19:19 Заглавие: авто cd LAND ROVER 6500CD |
|
|
здравейте
моля за помощ
някой ако има идея как се отключва това чудо на техниката да помага ако може
НОМЕРА Е : M015218 VISTEON
мисля че се смята като Ford от М серията обаче проблема при мене е че касетофона е на последен опит
Help meeeeee!
Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Joniks-serviz Опитен потребител

Регистриран на: 10 Сеп 2004 Мнения: 352 Местожителство: България-Пловдив
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 20:13 Заглавие: |
|
|
Смятам ти го с М-Ford, но ти преценяваш дали да пробваш 5081 _________________ РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 9:13 Заглавие: |
|
|
проблема е че не ме пуска да вкарам код седи на
10 LOCKED
не знам какъв е процесора мисля че е MOTOROLA |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|