| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
patlajana Нов потребител

Регистриран на: 28 Фев 2008 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Фев 28, 2008 20:52 Заглавие: ITT Nokia 3342 HSI Hotel TV |
|
|
| Извинявам се ако вече има подобна тема, търсих но не можах да открия. Въпроса ми е как мога да влезна в менюто за настройка на каналите на тоя телевизор? Казаха ми, че на тея телевизори само в сервиз можело да им се настройват каналите. С телевизора имам дистанционно, оригиналното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Фев 28, 2008 20:57 Заглавие: |
|
|
Състав,шаси,процесор?
Ако не си колега-моят съвет е да го закараш на майстор. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
patlajana Нов потребител

Регистриран на: 28 Фев 2008 Мнения: 2
|
Пуснато на: Съб Мар 01, 2008 12:17 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | Състав,шаси,процесор?
Ако не си колега-моят съвет е да го закараш на майстор. |
ОК, може да го закарам на майстор. Кажи обаче къде да го закарам? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Мар 01, 2008 12:37 Заглавие: |
|
|
Ами напиши от къде си.Няма такъв телевизор дето каналите да му се настройват само в сервизен режим.Прочети му потребителската книжка а ако нямаш потърси в нета.А сега видях линка на Филипов,значи си трябва майстор. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Мар 01, 2008 13:05 Заглавие: |
|
|
При положение че не е колега техник-сто процента му трябва майстор.Просто сам няма да се оправи.
Пиши от кой град си.
Във "Общи прикаки" има стикната тема със колегите които си предлагат услугите за ремонт.Ако има някой от твоя град може да се свържеш.
Може и горе от графа "Потребители" да си ги сортираш колегите според местожителство и да си харесаш някой.Пишеш му на лични и се разбирате. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|