| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
slavi_i1977 Нов потребител

Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Фев 28, 2008 9:39 Заглавие: проблем с пералня Indesit wia 102 |
|
|
| Проблемът е следният. пералнята си работи изпълнява си програмата но след като завърши прането LED-а за заключена врата започва да мига и след малко изгасва което е нормално за да отвориш вратата но след отварянето на врата започва отново да мига непрекъснато. Искам да разбера на какво се дължи това, предполагам че е код за проблем моля ви да ми помогнете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Фев 29, 2008 8:30 Заглавие: |
|
|
Постави селектора в това положение и задръж бутона за включване за около 5 сек . Това е за нулиране ,но ме съмнява да е от него .Кода за грешките е мигане на въпросния диод и някой от другите . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slavi_i1977 Нов потребител

Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Фев 29, 2008 15:51 Заглавие: |
|
|
добре ще опитам bamze благодаря предварително; а иначе друг светодиод не мига иначе аз кодовете от
http://www.tehcomservis.com/forum/ ги видях; може ли да е от управляващата платка? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|