| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
k_dimitrovv Активен потребител

Регистриран на: 03 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2005 17:49 Заглавие: Philips 29PT910B/01 - схема (поне на захранването)? |
|
|
Имам за ремонт TV Philips 29PT910B/01 (мисля че шасито е FL2.26) - не му тръгва захранването. Смених BUT18A (беше пробил) и проверих останалите елементи - изглеждат здрави, сменен е и оптрона и електролитните кондензатори и пак не тръгва. Моля ако някой има схема на това захранване да ми я прати на мейла. Поздрави  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2005 18:17 Заглавие: |
|
|
Изпратих Ви нещичко,но предварително се извинявам за качеството. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2005 19:23 Заглавие: |
|
|
Имам пълното сервизно но е 14 Мb ако ти трябва нещо конкретно пиши.
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k_dimitrovv Активен потребител

Регистриран на: 03 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2005 10:32 Заглавие: |
|
|
| Моля, изпрати ми на мейла принципната схема на импулсното захранване. Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2005 11:56 Заглавие: |
|
|
За съжаление не мога да изкарам от целия файл само захранването затова ти го пращам в малко по различен вид
дано да свърши работа
Успех!
P.S.Писмото ще пристигне от друг адрес _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k_dimitrovv Активен потребител

Регистриран на: 03 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2005 14:25 Заглавие: |
|
|
| Noel написа: | За съжаление не мога да изкарам от целия файл само захранването затова ти го пращам в малко по различен вид
дано да свърши работа
Успех!
P.S.Писмото ще пристигне от друг адрес |
10x  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|