| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
REPAIRMAN Опитен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2004 Мнения: 218
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 9:56 Заглавие: TV SAMSUNG мод. CW-29M206V-не приема команди от пулта за ДУ |
|
|
Добър ден на всички.
Шасито по предварителни данни предположително е S61A.
Апарата по думите на клиента не реагира на командите от дистанционното с изключение на VOL+ и VOL-.При натискане на останалите бутони от пулта светотиодния индикатор примигва,но командите не се изпълняват.Бутоните от локалната клавиатура работят.Дефекта се е получил след манипулации от дечица.Телевизора не е при мен затова моля за съвет и евентуално за сигурен запис на памет.
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 10:09 Заглавие: |
|
|
| А с друго дистанционо пробвано ли е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 10:11 Заглавие: |
|
|
И на мен ми е съмнителна тази анамнеза.
Я се уверете, че пулта му е наред най-напред. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REPAIRMAN Опитен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2004 Мнения: 218
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 10:37 Заглавие: |
|
|
| Въпрос: Аналог за пулта евентуално FRC или VISA ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 10:54 Заглавие: |
|
|
Ако оригиналния пулт е от сорта на този:
то FRC1087.
Visa - не знам.
Ако не съм познал - качи картинка на неговия оригинален пулт.
Edit:
А ако е това:
то - FRC0074 (и до някъде FRC2802)
За експеримента (къде е проблема) - може да се ползва което и да е от трите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REPAIRMAN Опитен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2004 Мнения: 218
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 12:21 Заглавие: |
|
|
Благодаря колега RC.Ще се пробва и ще докладвам.
Лек ден на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 14:13 Заглавие: |
|
|
| Възможно ли е пулта да се превключва да управлява други устройства SAMSUNG напр. видео,DVD и ако е така как става превключванетo? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 14:21 Заглавие: |
|
|
Да, някои са така, но тези копчета се виждат-TV, VCR, SAT. _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 14:32 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | Възможно ли е пулта да се превключва да управлява други устройства SAMSUNG напр. видео,DVD и ако е така как става превключванетo? |
Има и такава вероятност, но познай най-напред пулта.
Може и да е подобен с такива възможности и тогава бутоните за регулиране на звука винаги (почти) работят само в TV режим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REPAIRMAN Опитен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2004 Мнения: 218
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 15:03 Заглавие: |
|
|
Съжалявам за предния пост - забравих да се логна.Оригиналния пулт е този от доллната снимка постната от колегата RC.Явно ще се правят проби на място.
Лек ден на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|