| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Вто Фев 12, 2008 22:32 Заглавие: Купувам 2 броя нови 6П45С |
|
|
Надавям се някой да има скатани поне 2 броя от тия дърти лампи, че усилвателя ми не ме кефи да го гледам с опушени лампи
За връзка - ЛС или ICQ 255-191-796. Дочух че в някъв магазин в Горна Оряховица е имало такива лами нови по 5 кинта, ама няма кой да ми ги купи от там, още повече се затруднява задачата щото магазина не работел редовно
 _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Вто Фев 12, 2008 23:02 Заглавие: |
|
|
В Горна се усетиха мръсниците и сега цените им са като в дивия Запад  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Фев 12, 2008 23:09 Заглавие: |
|
|
offtopic//
Поздравления за придобивката.Постарал си се.Определено.Молодец!!!
Що ли и на мене не ми остава свободно време да си правя такива нещица.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Вто Фев 12, 2008 23:35 Заглавие: |
|
|
Усилвателя го спретнах за има-няма 4-5 дена след като чух последния вариант на схемата как свири, просто се захлеснах като го чух и около 10 минути почти не съм дишал за да го слушам как свири тва чудо Трябваше да го направя за една сбирка, щях да ходя с един друг който в сравнение с този въобще не свири Тия 4-5 дена дето го правих почти не съм спал, вечерта до 2-3 часа по усилвателя, сутринта ставам в 7 и продължавам... В момента е малко по-завършен. Ако някой иска схема - да драсне едно ЛС  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Фев 13, 2008 12:36 Заглавие: |
|
|
| Венко има новички такива,ако са ти скъпи вземи си 6П42С електрически не се различава много,има различен "пинаут" само,те са по ефтини и леекичко по "музикални" според мен... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Сря Фев 13, 2008 12:41 Заглавие: |
|
|
Търся си по-евтини от неговите, че както и да го погледна ми идват 35 лева за 2 лампи 42С не ща, харесва си ми 45-тицата  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galata Активен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 62 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Фев 13, 2008 18:19 Заглавие: |
|
|
| Имам само една чисто нова 6П45С. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Фев 13, 2008 22:59 Заглавие: |
|
|
| Off: Дай малко инфо за изходните трафове. Може и на лични или ако има в някой по подходящ раздел тема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cherveniq_biker Гост
|
Пуснато на: Чет Фев 14, 2008 9:35 Заглавие: 6П45С |
|
|
| и аз имам една такава лампа(чисто нова е,до скоро седеше в кутиика)и ако искаш пиши на скаип(cherveniq_biker) да се разберем нещо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elenizori Нов потребител

Регистриран на: 25 Фев 2008 Мнения: 42 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Мар 27, 2008 21:35 Заглавие: |
|
|
Ползвани имам сьс сигурност ако те интересуват пиши.
Под профила му има бутонче PM.Ползвай го вместо да повдигаш теми отпреди месец и полвина.Нищо чудно човека вече да си е намерил  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|