| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krisku Активен потребител

Регистриран на: 23 Авг 2007 Мнения: 80 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 12:07 Заглавие: Tърся схема за Akai CT - G205D |
|
|
| Привет. Търся схема за този телевизор. Понеже четох някъде, че схемата на G215 е еднаква с на 205, мисля, че и тя ще ми свърши работа. В файлообменника има една схема, която има едни черни черти ударени по диагоналите и не се вижда нищо. Ако може някой да помогне, ще съм благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 12:12 Заглавие: |
|
|
Щом смятае,че е еднаква с G215,то търсената схема е в пощата Ви. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krisku Активен потребител

Регистриран на: 23 Авг 2007 Мнения: 80 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 12:17 Заглавие: |
|
|
| Благодаря, ще видим дали ще свърши работа. Но все пак, ако някой изнамери за G205, да драсне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 13:53 Заглавие: |
|
|
| наблъскал си хиляда работи ама емеил не си посочил,как дати пратя схемата,по водопровода ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 14:10 Заглавие: |
|
|
[email protected]
А той да си оправи мейла от профила да е видим! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 15:18 Заглавие: |
|
|
| схемата е в пощата ти ,и да не забравиш да благодариш на г-н Божилов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krisku Активен потребител

Регистриран на: 23 Авг 2007 Мнения: 80 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 15:23 Заглавие: |
|
|
Благодарности на всички! Живи и здрави.
P.S.: Оправих мейла. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|