| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gemark Нов потребител

Регистриран на: 17 Яну 2008 Мнения: 23 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Фев 25, 2008 21:20 Заглавие: Влизане в сервизен режим на телевизор Grundig |
|
|
Попадна ми един Grundig модел M70 1690/ top log
телевизора беше с дефектирала интегрална схема за вертикална развивка TDA 8350Q и я смених телевизора заработи но вертикалния размер е малко увеличен и искам малко да го свия но това се извършва в сервизен режим но немога да влеза там щото сервизния режим е заключен с код четири цифри предполагам от производителя ще помоля някои може ли да ми помогне за този код |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Фев 25, 2008 21:26 Заглавие: |
|
|
8500 теми има за това в търсачката... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Фев 25, 2008 21:36 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | 8500 теми .. |
Верно са толкова  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gemark Нов потребител

Регистриран на: 17 Яну 2008 Мнения: 23 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 12:19 Заглавие: Re: Влизане в сервизен режим на телевизор Grundig |
|
|
| gemark написа: | Попадна ми един Grundig модел M70 1690/ top log
телевизора беше с дефектирала интегрална схема за вертикална развивка TDA 8350Q и я смених телевизора заработи но вертикалния размер е малко увеличен и искам малко да го свия но това се извършва в сервизен режим но немога да влеза там щото сервизния режим е заключен с код четири цифри предполагам от производителя ще помоля някои може ли да ми помогне за този код |
кода е 8500 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 13:44 Заглавие: |
|
|
Божилов отдавна ти го каза кода _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|