 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
colorama Нов потребител

Регистриран на: 18 Мар 2008 Мнения: 1
|
Пуснато на: Вто Мар 18, 2008 15:50 Заглавие: магнитнит |
|
|
Здравейте,извинете ме предварително ако се повтарям,интересува ме какъв е принципа на работа на магнитните карти - как се записва информацията и как се чете, както и схема на четец и записващо устроиство.
предварително Благодаря ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CHILIEV Активен потребител


Регистриран на: 05 Мар 2008 Мнения: 53
|
Пуснато на: Сря Мар 19, 2008 17:26 Заглавие: |
|
|
до скоро всички дебитни карти бяха с магнитни ленти, както и много други важни носители, мислиш ли че някой току така ще ти каже как се чете и пише ...
схема за скимиращо устройство не искаш ли  _________________ www.CHILIEV.com - web design company
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|