| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 15:57 Заглавие: Philips шаси G90B - R3661 каква стойност е ? |
|
|
Колеги модела е 21GR2751 схемата от файлообменника не се отвара ,изгоряло е R3661 каква стойност е ?
Предварително благодаря за всеки съвет!
http://img.data.bg/i.php?show=859845&ctrl_id=gewsmv#img
Това дава в момента! В долният край е свил. _________________ Има и мъжки момичета... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 16:13 Заглавие: |
|
|
3661=220om
3662=270om
7661=BD943 >+5v |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 16:16 Заглавие: |
|
|
А, Ванката ме изпреварил.3661-220 ома.И такова шаси на Филипс няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Как да ти се отвори файл?????????? _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 16:20 Заглавие: |
|
|
| мармот написа: | | А, Ванката ме изпреварил.3661-220 ома.И такова шаси на Филипс няма! |
Chas.G90B колежката от притеснение сложила 1 буква в повече  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 16:23 Заглавие: |
|
|
Трета или четвърта тема за два дена с объркани я шасита,я референтни номера,я имена на продукти.Да не съм детектив да го *ба. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 16:34 Заглавие: |
|
|
Схема има в руския монитор _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 12:18 Заглавие: |
|
|
Извинявайте ,колеги ако ви досаждам ,но явно без схема няма да се справя , а не можах да си я намеря в нета. ако някои има моля ви пратете ми я! _________________ Има и мъжки момичета... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 12:41 Заглавие: |
|
|
Помага и още как ,а това е файлообменника претъпкан е със схеми само че няма кой да погледне
http://www.eserviceinfo.com/browse.php
ТВ тата са в Consumer electronics |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 13:18 Заглавие: |
|
|
Схемата от Файлообменника не се отваря благодаря на Искрен Дурчев за пощата! _________________ Има и мъжки момичета... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|