 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
taralion Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2007 Мнения: 503 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Съб Апр 19, 2008 21:16 Заглавие: Продавам PC компоненти |
|
|
1. Процесори (slot 1):
1.1 PII 233 MHz – 5 лв.
1.2 PII 350 MHz - 8 лв.
1.3 PII 400 MHz - 10 лв.
2. Памет:
2.1 EDORAM - банки по 8 MB – 2 лв.
2.2 SDRAM 64 MB PC100 – 10 лв.
2.3 SDRAM 128 MB PC133 – 15 лв.
3. Видеокарта (AGP):
GF4 MX-440/64MB DDR 128 bit – 20 лв.
4. DVD/CD-RW “Toshiba-Samsung”(чете само DVD) – 10 лв.
5. Флопи:
“Nec”, “Teac” – 5 лв.
6. Модем 56К “Acorp” – 5 лв.
7. Монитори CRT:
7.1 15”- 25-40 лв.
7.2 17”- 35-50 лв.
8. Принтери:
8.1 матричен - “EPSON LX 1170” – 399 лв.
8.2 лазарен – “HP LaserJet 5MP” – 99 лв.
GSM 0889/821-218
Последната промяна е направена от taralion на Нед Апр 20, 2008 0:18; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Апр 19, 2008 21:45 Заглавие: |
|
|
Хващаш тази тема и ще пишеш само в нея,като са много нещата.Квото има актуализация-добавяш го в списъка,коригираш и я ъпваш нагоре.Че сега имаш и още такива теми със горе-долу същите неща.Тази примерно
Успех с продажбите! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|