| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 20:51 Заглавие: AUDI GAMMA CC |
|
|
Здравейте колеги някой знае ли как се зарежда кода на този модел касетофон касетофона не е блокиран работел е откачи ли са акумулатора и до там пише "SAFE" и не поема на никъде не става със TP и RDS нито с други познати комбинации за да стигна до позиция "1000" и има ли калкулатор за този модел серийния номер на модела е
AUDI GAMMA CC(PR-NR.8AD)
7 644 858 380
AUZ1Z3S6826318 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 22:17 Заглавие: |
|
|
Остави го включен и изчакай известно време. Би трябвало сам да поиска код. Ако са вкарвани грешни комбинаций времето за изчакване може да е и няколко часа. Другия начин е да се препрограмира паметта. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jonybravo Активен потребител

Регистриран на: 27 Май 2003 Мнения: 76
|
Пуснато на: Вто Яну 25, 2005 0:51 Заглавие: |
|
|
Пробвай комбинацията:DX + FM1/2. Трябва да ги задържиш няколко секунди.Между другото мисля че кода е в процесора.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Вто Яну 25, 2005 10:00 Заглавие: |
|
|
| влязох със DX и FM1/2 а няма и калкулатор за него опитахме се да го четем но не можахме да влезем в процесора идеи чели сме такива и винаги сме влизали в паметта но този не иска |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 0:31 Заглавие: |
|
|
Закачаш ли:
пин 9 за маса,
пин 22 през резистрор 1К към 5 волта,
пин 11 през резистор 1К към 5 волта,
пин 19 през резистор 2,2К към 12 волта.
Виж с осцилоскоп дали имаш подадените напрежения по пиновете. Ако пак не стане разкачи от платката най-напред ресет, после ТД и РД. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sergshuya Нов потребител

Регистриран на: 26 Яну 2005 Мнения: 2 Местожителство: Russia, Shuya
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 7:53 Заглавие: |
|
|
Чтобы ввести код, надо нажать U + M на несколько сек. появится "1000". Ввести правильный код и нажать опять U + M На несколько сек. _________________ Sergej |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|