| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Мар 23, 2008 11:56 Заглавие: Panasonic TX-25MD3 (шаси Euro 2M)-сервизно меню? |
|
|
След вход в сервизно меню, по точно в Service1 и спазвайки процедурата за минаване в Service2 - не се получава.
Дайте съвет къде бъркам - изреждам всички подменюта от Service1 и натискам Hold/бутона работи/.Шасито е Euro 2M. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Нед Мар 23, 2008 13:31 Заглавие: |
|
|
| Ако не бъркам шасито за да влезеш в Service2 трябва да си на 99 програма. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Мар 23, 2008 13:45 Заглавие: |
|
|
| Да, точно така пробвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Мар 23, 2008 15:51 Заглавие: |
|
|
| А дали има въобще меню Service2?За Euro4 шаси има със сигурност но за това не зная.Някой има ли идея? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Нед Мар 23, 2008 16:11 Заглавие: |
|
|
| Има и други възможности тоя сервизен режим, но за SERV. 2 не пише в сервизното описание . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Мар 23, 2008 16:18 Заглавие: |
|
|
Намерих инфо в руски сайт: за шаси Euro 2M в Service2 се влиза, но на 60 канал а не на 99 канал.Закривам темата.
Благодаря на отзовалите се колеги. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|