 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobromirdimitar Активен потребител

Регистриран на: 28 Сеп 2007 Мнения: 66 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Апр 19, 2008 10:27 Заглавие: Продавам лампов усилвател-НОВА ЦЕНА |
|
|
Усилвателчето е изградено на базата на крайна лампа 6Ф3П.
2,5 Вт. на 4 Ом.
Кенотронно захранване ,индикатори за иходната мощност.
При интерес - л.с. или в скайпа-dobromirdimitar.
Цена-200 лв. със възможен коментар.
Склонен съм да го заменя за фабриченлампов повреден амп ,лампов или не.
Снимки на ампа: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238458
Поздрави. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|