| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stahoо Гост
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 11:24 Заглавие: dvd pitane |
|
|
| DVD Elite не чете никакъв диск изобщо не го завърта и исписва на дисплея изписва че няма диск как да го оправя има ли начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Joniks-serviz Опитен потребител

Регистриран на: 10 Сеп 2004 Мнения: 352 Местожителство: България-Пловдив
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 11:33 Заглавие: |
|
|
Опитай първо да почистиш лазерната глава много внимателно с чист спирт и памук! _________________ РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Staho Нов потребител

Регистриран на: 21 Фев 2004 Мнения: 28 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 11:56 Заглавие: ре |
|
|
| Това беше първото нещо което направих да почистя лазера но ефект никакъв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 14:17 Заглавие: |
|
|
Купуваш си ново,този път NEO ..може да изкара няколко месеца повече  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 1:12 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | Купуваш си ново,този път NEO ..може да изкара няколко месеца повече  | Може и да не искара няколко месеца повече,зависи какъв модел ще си купи.но в никакъв случаъй да не си купи NEO DVD-E70 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Staho Нов потребител

Регистриран на: 21 Фев 2004 Мнения: 28 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:06 Заглавие: |
|
|
| абе знам че са минтета ама питам ви има ли начин да му се даде още няколко месеца живот на практика то не е работило най-много да са гледани 5-6 филма на него |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:10 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | Stoy40 написа: | Купуваш си ново,този път NEO ..може да изкара няколко месеца повече  | Може и да не искара няколко месеца повече,зависи какъв модел ще си купи.но в никакъв случаъй да не си купи NEO DVD-E70 |
Е-70 са сравнително добри. PDX-77 се развалят много по-често. Това важи и за двате варианта на този модел. Уточнявам, че този модел се произвежда от два различи производителя и DVD-тата нямат нищо общо едно с друго. Това е често срещано явление при марката NEO. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:13 Заглавие: |
|
|
| Staho написа: | | абе знам че са минтета ама питам ви има ли начин да му се даде още няколко месеца живот на практика то не е работило най-много да са гледани 5-6 филма на него |
Опитай с презапояване на чиповете по PCB декодера. Понякога това помага, макар и за кратко. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Staho Нов потребител

Регистриран на: 21 Фев 2004 Мнения: 28 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:20 Заглавие: |
|
|
| Интересува ме по точно каква е причината за да не се завърта диска има ли нещо общо с лазера или е някъде по управлението на самия двигател който върти диска |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:41 Заглавие: |
|
|
| Staho написа: | | Интересува ме по точно каква е причината за да не се завърта диска има ли нещо общо с лазера или е някъде по управлението на самия двигател който върти диска | А лазера свети ли ,фокусира ли се.провери си лентовия кабел,провери да не са окислени конекторите на лентовия кабел.защо веднага облиняваш лазера!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|