 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Pesho Опитен потребител

Регистриран на: 24 Яну 2005 Мнения: 119
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 14:23 Заглавие: София 81 |
|
|
| Започна да бръмчи когато предава бели картини и въобще ако образът е цветен - бръмчи, ако го настроя ч/б, бръмченето изчезва, Някога му е монтирана приставка за CCIR - звук - мисля че беше 5.5 MHz. Може ли да се оправи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 14:55 Заглавие: |
|
|
По принцип С/81 има фабрично 5.5 което се превключва ръчно но при теб може да е скопен единия канал и на другия да е слажена платка за 5.5 или 6.5. Явно монтажа не е коректен или има проблем в платката.Пиши повече подробности обикновения или квазипаралелния канал е оставен и как е вързана платката.Ако материята те затрудни ще ти трябва схема.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|