| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
weskodilow Гост
|
Пуснато на: Съб Яну 22, 2005 13:27 Заглавие: tv8 o\w |
|
|
| колеги,имам проблем с един тв.8 няма корекций и е увеличен верт.размер |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Съб Яну 22, 2005 16:56 Заглавие: |
|
|
Виш си В+ може да е много захранването и ако можеш дай още малко инфо за този ТВ _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Съб Яну 22, 2005 19:48 Заглавие: |
|
|
Весо,питаш като новобранец Да нямаш плюски на пръстите,та не пишеш какво си премерил.Схема и дъмп ако ти трябват мини ще ти дам.Па може и акъл  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Съб Яну 22, 2005 23:07 Заглавие: TV8 |
|
|
| Колеги,моля за извинение отворих тази тема за да покажа на колеги от Бяла Слатина как се работи в този форум и бързах за рожден ден на племенника си и затова не довърших писането докрай.Тези проблеми за мен,като пофесионалист са елементарни,но трябваше да ограмотя приятели,така,както и аз се учех някога.Извинете още веднъж и закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Съб Яну 22, 2005 23:15 Заглавие: |
|
|
Извинението се приема смо ако и тези които учиш не започват по този начин майтап да става,винаги има първи път. _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|