 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Апр 07, 2008 21:00 Заглавие: Авто CD Player Volkwagen Rhapsody-код |
|
|
Колеги, комшията си купи Пасат и му се наложи ремонт при който свалили акомулатора. Сещате се че няма кода за плеяра и ме помоли да му помогна с кода. Плейъра е "Volkswagen Rhapsody" Досега не ми е попадал такъв и нямам нищо по въпроса. Вътре има две памети, и някъде в нета прочетох, че в едната е брояча за опитите за въвеждане, а самия код е в другия но нищо повече. Моля ако някой може да ме насочи по конкретно, кой да чета да помогне. За всеки случай давам и серийния номер.
VWZAZ6D3401608
Процесора е М38869FFAHP
403B100 _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Апр 07, 2008 21:13 Заглавие: |
|
|
Прочети и двата и ги качи. Какво ти пречи? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Апр 07, 2008 21:17 Заглавие: |
|
|
Утре ще кача и двата bin-a, защото кончето не ми е подръка в момента. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|