| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Чет Апр 10, 2008 23:02 Заглавие: ТV Teletech 1440 T -не тръгва захранването -РЕШЕНО |
|
|
Не тръгва захранването,всички елемнти сам ги проверил,остава само
интеграла STRG6653.Има напрежение на първичната и на контрола. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Апр 10, 2008 23:06 Заглавие: |
|
|
E ми кво чакаш-вземи го смени и чипа де. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Пет Апр 11, 2008 8:33 Заглавие: |
|
|
| така и ще направя и после ще кажа какво е станало. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mineff Активен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 68 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Пет Апр 11, 2008 9:20 Заглавие: |
|
|
| Погледни във вторичната част на захранване - паралелно на изправителния диод за +B(105V) има един жълт обикновен кондензатор не е ли увъглен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Пет Апр 11, 2008 9:39 Заглавие: |
|
|
Да има увъглен кондензатор но е керамичен C-615 но не знам кава
стойност е кондензатора тъй като нямам схема шасито е A3Y111. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mineff Активен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 68 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Пет Апр 11, 2008 9:41 Заглавие: |
|
|
| Просто го махни |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Апр 11, 2008 9:50 Заглавие: |
|
|
2,2нФ е по схема.Или го махни нацяло както те съветва колегата или сложи някакъв тамка да има... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Пет Апр 11, 2008 10:17 Заглавие: |
|
|
благодаря колеги оказа се че е от кондензатора незнам как не съм го видял хем гледах като хората , направо го махам друг няма да слагам сега и ако ми кажете как се закрива темата
ше направя три калбета напред и две назад.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Апр 11, 2008 10:24 Заглавие: |
|
|
Отиваш в първия си пост.Даваш бутон Edit и добавяш на края на заглавието на темата едно
както направих аз току що и с това темата ти е приключила. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|