| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ronel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Яну 2006 Мнения: 119
|
Пуснато на: Нед Апр 13, 2008 10:48 Заглавие: Grundig T55- 740 за DK |
|
|
Колеги, тв- то няма звук на DK а е двустандартно.
Шаси : CUC 7302
проц: ХС68НС11F1B4
TDA 8362A
PAF филтър : К6255
Въпросът ми е да не би да се превключва от сервиз меню? Макар че аз не можах да открия такава опция. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Нед Апр 13, 2008 11:58 Заглавие: |
|
|
| Виж дали има филтри за 6,5 МHz, и ако няма значи трябва платка звук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Апр 13, 2008 23:32 Заглавие: |
|
|
| Стерео ли е или има SFE 5,5 до TDA8362?Ако е второто слагай SFE 6,5 паралелно на 5,5 или приставка.Стереото само с приставка-не са скъпи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 1:13 Заглавие: |
|
|
| Става и в сервиз Най близкият до теб |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|