| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rumensat Опитен потребител

Регистриран на: 15 Окт 2005 Мнения: 115 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 13:27 Заглавие: Blaupunkt g5 от Рено блокирал |
|
|
Blaupunkt g5 от Рено блокирал, знам кода но немога да го въведа, кода е в процесора
кво да го правя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumensat Опитен потребител

Регистриран на: 15 Окт 2005 Мнения: 115 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 13:48 Заглавие: |
|
|
| не става |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 15:32 Заглавие: |
|
|
четеш,нулираш брояча и готово _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumensat Опитен потребител

Регистриран на: 15 Окт 2005 Мнения: 115 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 16:06 Заглавие: |
|
|
| след 6 часа се показа CODE и е готов - мерси за съветите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|